Wesele w stylu boho? Najlepiej w stodole!

Wesela organizowane w przystosowanych do tego celu starych drewnianych obiektach, to trend, który od kilku lat możemy obserwować w naszym kraju. Dzięki temu wiele starych, zapomnianych już budynków dostaje dziś drugie, jakże piękne życie.

Taki swobodny i niezobowiązujący klimat jest idealny dla Młodych Par, które zamiast wystawnego wesela z wypchanym po brzegi scenariuszem stawiają na przyjęcie w stylu slow wedding.

Trzeba przyznać, że przestrzeń stodoły to idealne miejsce na uroczystość w modnym obecnie stylu rustykalnym bądź boho. Bliskość przyrody pozwala na swobodny, mniej zobowiązujący charakter uroczystości. Nie ma tu już miejsca na salonową elegancję, za to pasują liczne dekoracje inspirowane naturą: drewno, pióra, rośliny, naturalne tkaniny, a także plecione makramy i czarodziejskie łapacze snów. W takiej przestrzeni oświetlenie mogą stanowić zarówno żarówki bez osłon, jak i piękne kryształowe żyrandole. Aby nadać wydarzeniu nieco więcej romantyzmu, na wejściu powiesić można girlandę ze świateł i stworzyć na zewnątrz dodatkową, przytulną strefę.

Kwiatowe dekoracje w stodole powinny korespondować z wybranym przez Parę Młodą motywem przewodnim. Zamiast postawić na klasyczne, popularne w Polsce przybranie, warto postawić na kreatywność: wysoki strop oraz drewniane belki aż się proszą o wykorzystanie przy aranżacji przestrzeni. Pod sufitem można podwiesić piękne włóczkowe makramy, girlandy z kwiatów czy konstrukcje z gałęzi drzew. O pomoc można poprosić profesjonalnego florystę, który pomoże przygotować nietuzinkowe zielone elementy wystroju uzupełnione o elementy w stylu boho.

Korzystając z klimatu, można postawić też na oryginalną zastawę stołową – miedziane sztućce, zestawienie talerzy o różnych wzorach czy kieliszki wykonane z przydymionego szkła. To ciekawa i piękna alternatywa dla weselnej klasyki.

W Polsce znaleźć można coraz więcej stodół przystosowanych do organizacji imprezę weselnych. Pomożemy Wam wybrać tę najlepiej dostosowaną do Waszych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment (01)