Szukasz DJa, wokalu, instrumentu lub konferansjera z językiem polski, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim?

Showcase Agency to nowoczesna agencja zajmującą się kompleksową oprawą muzyczną wesel, eventów, wydarzeń kulturalnych, meetingów, i celebracji towarzyskich.

Nasza agencja to ponad 15 lat doświadczenia w branży, dzięki którym posiadamy jeden z najlepszych zapleczy know-how i dogłębnego insightu dla najlepiej sprawdzających się technologii i rozwiązań. Każde wydarzenie dostosowujemy idealnie do Twoich potrzeb, rozsądnie dobierając te elementy, które zagrają najlepiej w wybranej lokalizacji i czasie.

Podstawą naszej oferty zawsze jest światowej klasy DJ, znany z parkietów najlepszych klubów, pracujący na wybitnym sprzęcie audio, a także wspomagający go profesjonalny konferansjer, uzdolniony artysta wokalny lub instrumentalny ( skrzypce i saksofon). Nasz zespół cechuje się wyjątkową elastycznością, dlatego żadne połączenie personalne i gatunkowe nie będzie dla nas nie do pokonania.

Szeroka baza kontaktów pozwala Showcase Agency na przygotowanie Twojego wydarzenia z każdego zakątku Polski, a także poza jej granicami.