POLECANE MIEJSCA:

Pod Warszawą:

***Pałac w Smoszewie

Pałac w Smoszewie to nie hotel, choć są pokoje gościnne, to nie dom weselny, choć organizuje wesela… To również nie kolejna zaznaczona na ‘gastronomicznej’ mapie Mazowsza restauracja. Pełen wiekowych drzew i ptactwa 7 hektarowy park krajobrazowy pamięta ponoć jego założyciela, polskiego króla M.Korybuta Wiśniowieckiego, jak również jego następcę Króla Jana III Sobieskiego, który okolice pięknego Smoszewa często odwiedzał. A nas zatrzymał na chwilę piękny 300 letni jesion, który króluje w samym sercu tego pięknego miejsca

Magiczne miejsce nad Wisłą

Zachęcamy Państwa do korzystania z przestrzeni unikalnego w skali kraju, nowo odrestaurowanego obiektu, jakim jest Pałac w Smoszewie.

Wzniesiony na wysokiej wiślanej skarpie pałac, pochodzący z początków ubiegłego wieku, otoczony jest 7 h parkiem krajobrazowym, którego najstarsza część pamięta jeszcze jego założyciela – polskiego króla M.Korybuta Wiśniowieckiego.

Prócz piękna otaczającej przyrody, zapierającego dech w piersiach widoku na rozlewiska Wisły, pojawiających się, bądź znikajacych pod wodą piaszczystych łach, oraz widocznej na horyzoncie otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego – gwarantujemy przypisaną temu miejscu prywatność.

Wnętrza pałacu nie ustępują przyrodzie. Charakteryzuje je zarówno elegancja, jak i prostota, pozostająca w harmonii z otoczeniem. Spektakularne walory widokowe, poczucie przestrzeni przy jednocześnie kameralnym charakterze obiektu, tworzą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę.*** Pałac Ojrzanów

Pałac wpisany do rejestru zabytków województwa mazowieckiego.

Położony w malowniczym i zacisznym zakątku niedaleko Warszawy, otoczony 9-hektarowym parkiem. Znakomite miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych.

Cisza i piękne otoczenie tworzą atmosferę skupienia i spokoju w co idealnie wkomponowują się warsztaty poświęcone zdrowiu, zdrowemu żywieniu, warsztaty minduflness i inne dedykowane ludziom szukającym równowagi życiowej.

 

W Warszawie :

*** Instalacje Art Bistro

W Instalacjach Art Bistro sztuka współczesna spotyka sztukę kulinarną. Nasi najbliżsi sąsiedzi to CSW, Kino Lab., Łazienki Królewskie – dlatego jesteśmy idealnym miejscem, by wyrwać się z miejskiego zgiełku i odetchnąć przy kawie i domowym cieście. Poza stałą kartą, w której każdy znajdzie coś dla siebie (dania mięsne, vege, bez glutenu), od poniedziałku do piątku zapraszamy na lunche. Spragnionym zastrzyku witamin i energii polecamy owocowe koktajle, a tym, którzy wieczorem chcą się wyluzować – wyselekcjonowane portugalskie wina. Nasza ekipa poleca się także na całonocne imprezy, które można u nas zorganizować. Pozwól sobie na relaks i zainstaluj się w Instalacjach!