Wesele w stylu boho? Najlepiej w stodole!

Wesela organizowane w przystosowanych do tego celu starych drewnianych obiektach, to trend, który od kilku lat możemy obserwować w naszym kraju. Dzięki temu wiele starych, zapomnianych już budynków dostaje dziś drugie, jakże piękne życie.

Taki swobodny i niezobowiązujący klimat jest idealny dla Młodych Par, które zamiast wystawnego wesela z wypchanym po brzegi scenariuszem stawiają na przyjęcie w stylu slow wedding.

Trzeba przyznać, że przestrzeń stodoły to idealne miejsce na uroczystość w modnym obecnie stylu rustykalnym bądź boho. Bliskość przyrody pozwala na swobodny, mniej zobowiązujący charakter uroczystości. Nie ma tu już miejsca na salonową elegancję, za to pasują liczne dekoracje inspirowane naturą: drewno, pióra, rośliny, naturalne tkaniny, a także plecione makramy i czarodziejskie łapacze snów. W takiej przestrzeni oświetlenie mogą stanowić zarówno żarówki bez osłon, jak i piękne kryształowe żyrandole. Aby nadać wydarzeniu nieco więcej romantyzmu, na wejściu powiesić można girlandę ze świateł i stworzyć na zewnątrz dodatkową, przytulną strefę.

Kwiatowe dekoracje w stodole powinny korespondować z wybranym przez Parę Młodą motywem przewodnim. Zamiast postawić na klasyczne, popularne w Polsce przybranie, warto postawić na kreatywność: wysoki strop oraz drewniane belki aż się proszą o wykorzystanie przy aranżacji przestrzeni. Pod sufitem można podwiesić piękne włóczkowe makramy, girlandy z kwiatów czy konstrukcje z gałęzi drzew. O pomoc można poprosić profesjonalnego florystę, który pomoże przygotować nietuzinkowe zielone elementy wystroju uzupełnione o elementy w stylu boho.

Korzystając z klimatu, można postawić też na oryginalną zastawę stołową – miedziane sztućce, zestawienie talerzy o różnych wzorach czy kieliszki wykonane z przydymionego szkła. To ciekawa i piękna alternatywa dla weselnej klasyki.

W Polsce znaleźć można coraz więcej stodół przystosowanych do organizacji imprezę weselnych. Pomożemy Wam wybrać tę najlepiej dostosowaną do Waszych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment (01)