Każda z Was tuż przed ślubem musi zrobić farbę lub podciąć włosy a co powiecie na wspólne popołudnie spędzone wśród najbliższych przyjaciół, wraz z którymi połączysz przyjemne z pożytecznym.

Zadbamy nie tylko o wasze włosy, na życzenie Panny Młodej zrobimy makijaż próbny wraz z idealnie zrobioną fryzurą.

W salonie fryzjerskim zlokalizowanym w centrum Warszawy czekają na Ciebie doświadczeni styliści fryzur, którzy doradzą i wykreują fryzurę dla Ciebie i Twoich przyjaciółek.

Z całą pewnością wizyta w jego salonie będzie chwilą odpoczynku i relaksu, na życzenie przygotujemy dla Was słodki lub wytrawny poczęstunek przy lampce wyśmienitego trunku.

Przestrzeń pracowni fryzjerskiej jest bardzo duża, więc bez obawy zoorganizujemy dla Was kameralny i przytulny kącik.

Prosimy o kontakt mailowy z dopiskiem „ Metamorfozy”

biuro@weddingbells.pl

+48 509 470 684

Małgorzata Knopik Skibińska

                                                                                 

                                                                                       ***

                                                                 Just Hair Damian Witkowski: autorski salon fryzjerski.

Właściciel salonu JUST HAIR Damian Witkowski. Artysta przez wielkie A, perfekcjonista, fanatyk fryzjerstwa. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2008 roku, szkoląc się pod okiem mamy w jej salonie w Morągu. Po 3 latach rozpoczął w Olsztynie pracę jako samodzielny fryzjer.

W roku 2013 trafił do autorskiego salonu Jagi Hupało, gdzie ukształtowały się jego osobowość i charakter, przekonał się, co najbardziej go pociąga i inspiruje oraz zrozumiał istotę fryzjerstwa.

Pracował przy wielu sesjach zdjęciowych, spektaklach teatralnych i operowych („Mamma Mia” i „Piloci” w teatrze ROMA, „Mefistofeles” w Operze Krakowskiej), pokazach mody i innych projektach artystycznych. Sam zagrał rolę fryzjera w filmie ”The Model”. Stylista gwiazd. Kreatywny i ambitny. Kocha pracę z klientem indywidualnym.

Ma dwa oblicza – z jednej strony lubi subtelne refleksy i delikatne cieniowania, a z drugiej uwielbia przeprowadzać metamorfozy, radykalne zmiany koloryzacji włosów i odważne cięcia. Przebył szereg szkoleń zarówno w Polsce jak i za granicą ze stylizacji, koloryzacji, strzyżeń, doczepiania włosów i prostowania keratynowego.

Prócz swojej wiedzy i umiejętności potrafi wysłuchać, doradzić i dopasować fryzurę do danej osoby. Zawsze stara się postawić w sytuacji klienta. Półfinalista I edycji programu „Mistrzowskie cięcie” emitowanego w TVN Style, w którym pokazał swoje kontrowersyjne oblicze i niekonwencjonalne podejście do fryzjerstwa.

Konkursy :

Trend Vision Award 2015 Wella – I miejsce

Trend Vision Award 2015 Wella –Nagroda publiczności

Trend Vision Award 2015 Berlin – Finalista

Alternative Hair Show London 2016 – Finalista

Trend Vision Award 2017 Wella – II miejsca

Pokazy :

NOISE LONDYN

Berlin Alternative

Fashion Week  Warsaw

Fashion Street

Publikacje :

Elle Romania

The Dapifer

Harper’s Bazaar

Madame