Organizazja przyjęć weselnych oraz ceremoni ślubnych

 

Współpraca z profesjonalnym Konsultantem Ślubnym to:

Oszczędność czasu. Czy wiecie, że organizacja ślubu i wesela pochłania średnio 270 godzin, angażując emocje i uczucia? Dlatego największą korzyścią płynącą z zatrudnienia Konsultanta Ślubnego jest zdecydowanie oszczędność czasu. Bez względu na to, czy w branży ślubnej czujecie się niepewnie, czy też organizacja takiego wydarzenia sprawia Wam mnóstwo radości, pomyślcie o zwolnieniach z pracy, dojazdach w korkach, wieczorach przed komputerem, dziesiątkach maili, żmudnej analizie i negocjacjach zapisów w umowach. To duży ciężar i ogromna odpowiedzialność, dlatego warto zdać się na profesjonalistów.

Oszczędność pieniędzy. Powszechnie uważa się, że usługi Konsultantów Ślubnych są drogie, jednak w ogólnym koszcie hucznego wesela jest to niewielki procent wszystkich wydatków. Nierzadko też koszty wiążące się z zatrudnieniem profesjonalisty zwracają się przy uwzględnieniu rabatów i umów wynegocjowanych przez konsultanta. Konsultant ślubny z dużym doświadczeniem ma dostęp do najlepszych podwykonawców w cenach nieosiągalnych dla jednorazowego klienta, jakim są Narzeczeni.

Spokój wewnętrzny. Przez cały okres przygotowań możecie cieszyć się narzeczeństwem, a w dniu ślubu możecie rozkoszować się przygotowaniami, zamiast myśleć o dekoracji sali, czy rozmieszczeniu winietek. Za wszystko odpowiedzialny jest Konsultant Ślubny i jego zespół. Macie to zagwarantowane w umowie! Bierze na siebie obdzwanianie podwykonawców, wysyłanie tysięcy e-maili, negocjowanie umów, cen, dodatkowych ustaleń. Zajmuje się tymi najbardziej czasochłonnymi zadaniami, aby zostawić Wam te najprzyjemniejsze.

Bezcenne porady. Konsultant ślubny doskonale wie, co jest niezbędne przy planowaniu ślubu i wesela, a z czego warto zrezygnować. Z racji wykonywanego zawodu śledzi najnowsze trendy i dysponuje całym wachlarzem kreatywnych pomysłów dostosowanych do Waszego budżetu. Zawsze ma też pełen wachlarz „planów B”, na przykład na wypadek kiepskiej pogody.

Wyjątkowa oprawa. Konsultant ślubny jak nikt inny umie zgrabnie spiąć Wasze szalone wizje i konkretny budżet, tworząc wyśmienity koktajl przeżyć i na długo pozostający smak wspomnień.

Co oferujemy?

  • Koordynujemy przebieg całej uroczystości, zdejmując z Waszych barków ogrom obowiązków i stresu. Nadzorujemy pracę wszystkich wykonawców, zarówno na etapie przygotowań, jak i w dniu wesela. Nie trzeba będzie angażować rodziny i świadków, wszyscy będziecie mogli razem przeżywać ten wyjątkowy dzień.

  • Profesjonalny Konsultant Ślubny opiekuje się Gośćmi i dba o każdy szczegół istotny dla powodzenia przyjęcia. Jest jak dobra wróżka, która na bieżąco rozwiązuje wszelkie problemy, zanim jeszcze trafią do wiadomości Młodej Pary. Organizacja wesela z naszym udziałem to rozważna i opłacalna decyzja ‒ jesteśmy obecni na weselu aż do końca.

  • Bez doświadczenia, jakie posiada Konsultant Ślubny, bardzo łatwo wpaść w pułapkę napotkania niekompetentnych podwykonawców oraz innych osób, które zechcą wykorzystać Waszą niewiedzę i brak doświadczenia. Konsultant gładko i bezkolizyjnie przeprowadzi Was przez trudy przygotowań i organizacji wymarzonego ślubu i wesela.

   Do naszych zadań należy:

  1. typowanie lokalizacji na przyjęcie weselne;

  2. koordynowanie przygotowań zgodnie z terminarzem;

  3. dopilnowanie przebiegu przygotowań w miejscu ślubu oraz wesela;

  4. bieżące rozliczanie wykonawców;

  5. dokładne zaplanowanie uroczystości;

  6. stworzenie przejrzystych scenariuszy dla wszystkich stron;

  7. obsługa podczas imprezy: powitanie Gości, wskazywanie miejsc, opieka, zapewnienie transportu i niezbędnej pomocy; nadzór nad pracą wykonawców w dniu uroczystości;

  8. dopilnowanie realizacji zawartych umów;

  9. rozwiązywanie wszelkich ewentualnych problemów (ślubne S.O.S).

Jak to wygląda krok po kroku?

ETAP 1 – Spotkanie

  • zapoznamy się z Waszymi oczekiwaniami oraz poprosimy Was o wypełnienie ankiety Pary Młodej, która pozwoli nam zgromadzić dane na temat Waszych oczekiwań, gustu, pomysłów;

  • jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować do Waszych najniezwyklejszych potrzeb. Jeżeli jesteście Parą Młodą, która mieszka i żyje poza granicami naszego kraju i nie możecie w etapie początkowym spotkać się z nami osobiście, zapraszamy do kontaktu mailowego. Po pierwszym kontakcie prześlemy ankietę Pary Młodej, która pozwoli nam zgromadzić dane na temat Waszych planów i marzeń;

  • wspólnie omówimy tematy związane ze stylem, charakterem oraz koncepcją Waszej uroczystości osobiście, bądź drogą elektroniczną (e-mail, Facebook, Skype, WhatsApp);

  • wstępnie omówimy naszą ofertę;

  • odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, jeśli takie się pojawią.

Na tym etapie spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne.

ETAP 2 – Przygotowanie oferty

  • na podstawie wypełnionej przez Was ankiety oraz wstępnego określenia koncepcji dnia ślubu, przedstawimy Wam ofertę przygotowaną specjalnie dla Was;

  • omówimy kosztorys ślubu oraz zakres prac, jakie dla Was wykonamy.

ETAP 3 – Podpisanie umowy

  • podpiszemy umowę;

  • przystąpimy do realizacji zadań/ przygotowań do Waszego dnia ślubu.

Teraz zamknijcie oczy i pomyślcie, czy chcecie być jak te młode pary, które nie przeżyły tego dnia na 100 procent, bo były zbyt zajęte zadowalaniem całego świata? My zadbamy o Wasz relaks, damy poczucie bezpieczeństwa i spokoju oraz sprawimy, że zapamiętacie niemalże każdą wspaniałą chwilę. Zapraszamy do kontaktu, czekamy na Was!

Konsultant ślubnny:

Małgorzata Knopik Skibińska

mail: biuro!weddingbells.pl

phone: +48 509 470 684

R.S.V.P

Kiedy ślub?

Data

  InfORMACJE

  Warszawa 
  +48 509 470 684 

  Konsultant ślubny: Małgorzata Knopik Skibińska

  biuro@weddingbells.pl

  Dlaczego My

                               THE 
                     WEDDING BEELS

   

  • Pomożemy Wam w organizacji ślubu i wesela, a jeśli sobie tego zażyczycie – zorganizujemy dla Was absolutnie wszystko.

  • Nasze kilkuletnie doświadczenie w organizacji eventów to oszczędność Waszego czasu i niepotrzebnych stresów.

  • Poszukamy razem z Wami idealnej sukienki na ślub oraz wszystkich dodatków. 

  • Zapewnimy Wam pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Inżynierska 3,
  01 – 494 Warszawa,
  Polska

  E: biuro@weddingbels.pl 
  T: +48 509 470 684